tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 lutego 2021

Coraz więcej legalnych bukmacherów w Polsce

Artykuł sponsorowany:

Nie da się ukryć, że w naszym kraju pojawia się coraz więcej bukmacherów. Dlatego też dziś przedstawimy wam kilku z nich, oraz porównanie ich bonusów do tego, co oferują topowi, Polscy bukmacherzy!

Coraz więcej legalnych bukmacherów w Polsce


Jeden z nowszych - Betfan!Niespodziewanie bukmacher Betfan uruchomił ofertę w 2019 roku i pozwolił od razu obstawiać na blisko 30 wydarzeń sportowych. Oczywiście ze względu na zaciętą konkurencję Betfan do tej pory skupiał się na zapewnieniu lepszych promocji na mniej popularne sporty - po drugie, zapewnia klientom bonusy, których nie mają inni polscy bukmacherzy online. Co prawda w Betfan brakuje rozbudowanych zakładów w czasie rzeczywistym ani nie ma transmisji strumieniowych w czasie rzeczywistym, ale to tylko kwestia czasu, zanim Betfan rozszerzy opcje dostępne dla graczy. Przejdźmy jednak dalej!

STSBet - firma - córka STSSTS niedawno ogłosił na swojej stronie internetowej, że jest właścicielem około 50% polskiego rynku gier, co naturalnie według spekulujących graczy, oznaczało to, że STS ma ochotę się rozszerzyć na resztę europy. W większości przypadków STS nie wyróżniał się na tle europejskiej konkurencji, ale w ostatnim czasie firma przyjęła ciekawszą strategię prowadzenia działalności - w ostatnim czasie zapewniła klientom stałe punkty VIP. Z jednej strony jest to bardzo ciekawa propozycja, ale z drugiej należy założyć, że większość punktów STS opiera się na prawach franczyzowych. Oczywiście nie jest to jedyny sposób, w jaki STS reaguje na europejską konkurencję, ponieważ niedawno pojawiła się nowa spółka zależna firmy STS - o nazwie STSBet której głównym zadaniem jest zajęcie części brytyjskiego rynku gier. Naturalnie popularne firmy bukmacherskie, które już aktualnie ten sektor zajęły, powoli zauważają rosnącą konkurencję - ale tak naprawdę to tylko lepiej dla graczy, ponieważ bukmacherzy będą starali się przelicytować z bonusami. Jeśli jednak o bonusach mowa...

Jakie bonusy oferują najlepsi bukmacherzy?Zacznijmy może od bukmachera Fortuna. Dla nowych graczy ten bukmacher przygotował dwustopniowy bonus powitalny, który zawiera bonus od depozytu, w tym też 3 bonusy promocyjne Fortuna. Te bonusy to : zakłady bez ryzyka 120 zł, do 1000 zł za pierwszy depozyt; + darmowe zakłady Fortuna 20 zł. Dla zwykłych klientów buk wprowadził możliwość zamiany punktów FKP na gotówkę (140 punktów = 1 zł). Jeśli chcesz skorzystać z bonusów i promocji tego bukmachera, musisz zarejestrować konto w Fortunie za pomocą kodu promocyjnego. Korzyści z rejestracji można zbierać w eShop Fortuna w postaci punktów FKP. Porównajmy jednak ten bonus do promocji nowego bukmachera.

Bonusy od BetfanaFirma bukmacherska Betfan oferuje dobry pakiet powitalny, który obejmuje do trzech bonusów na start. Łącznie możesz otrzymać do 3000 zł (na jeden depozyt max 1000 zł). Niestety warunki wypłaty tego bonusu są trudne do spełnienia. Jednym z najpopularniejszych bonusów jest seria darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł. Suma zawiera do 15 darmowych zakładów po 2 złote na zakład. Co ważniejsze, nawet w e-sporcie czy sporcie wirtualnym możesz z powodzeniem skorzystać z promocji od tego bukmachera.

Po pierwszej wpłacie otrzymasz 5 darmowych wirtualnych zakładów o wartości 2 złotych. Pamiętaj jednak, że tutaj kurs nie może być niższy niż 2,50. Po drugim depozycie otrzymasz 5 darmowych zakładów e-sportowych o tej samej wartości. W takim przypadku tylko minimalna cena kuponu na co najmniej 3 aktywności wynosi 1,35 (łączna cena kuponu nie może być niższa niż 3,50), aby skorzystać z rabatu. Wreszcie, po dokonaniu trzeciego depozytu, otrzymasz 5 darmowych tradycyjnych zakładów sportowych. W tym przypadku minimalny zakład to 5,00. Inną częścią oryginalnego bonusu był zwrot gotówki w wysokości 600 zł. Po pierwszej wpłacie możesz dokonać zwrotu do 100 zł, drugiej wpłaty do 200 zł, a trzeciej do 300 zł. Wielu graczy lubi ten bonus Betfan, ponieważ nawet jeśli zakład się nie powiedzie, przynajmniej Betfan zwróci środki na Twoje konto.

Czy warto jest obstawiać zakłady u nowych bukmacherów?Z reguły to zależy od gracza, ale obstawiając u nowych bukmacherów musimy liczyć się z tym, że oferta będzie gorsza od tej, którą mają popularne firmy bukmacherskie. Niestety, ale z racji tego, że taki bukmacher dopiero zaczyna, na pewno nie może sobie pozwolić na to, aby jego oferta zawierała na przykład to, co mają topowi bukmacherzy - chociaż z drugiej strony, gdyby zaproponował ofertę porównywalną na przykład do STS, wtedy też prawdopodobnie sporo graczy by przeszło pod skrzydła właśnie tego bukmachera. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że nowi bukmacherzy zwykle oferują gorszej jakości bonusy na start, ponieważ najczęściej najtrudniej je właśnie wtedy wypłacić, z racji tego że taki bukmacher już na początku nie chce tracić pieniędzy, ale chciałby je zyskiwać, a tracąc bonusy w kieszeniach graczy temu nie sprzyja, prawda? Dlatego też to, czy warto jest obstawiać zakłady u nowych bukmacherów pozostawiamy tobie.