tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 lutego 2021
  • 22 marca 2021

Znamy zespoły, które wystąpią w ramach przeglądu "Dla Tych zagrają"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Już wiemy, kto zagra w zaskakujących lokalizacjach Miasto Tychy w ramach jubileuszowej, piątej edycji przeglądu "Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień!".

Reklama

Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień
Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień · fot. Miejskie Centrum Kultury w Tychach


Po przeanalizowaniu wszystkich nadesłanych dokumentów oraz wysłuchaniu zgłoszonych materiałów muzycznych trzyosobowa komisja kwalifikacyjna powołana przez Małgorzatę Król - Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tychach postanowiła zakwalifikować do V edycji przeglądu następujące zespoły:
  • Dead Vulture
  • ExoMooN
  • Insekt
  • Piotr Rzeka
  • White Deer


Komisja dokonała wyboru zespołów muzycznych w oparciu o następujące kryteria muzyczne: aranżacja, spójność stylistyczna, dobór elementów muzycznych, poszukiwanie oryginalnej stylistyki i nowych brzmień, wokal (czystość, prawidłowa intonacja, emisja głosu, barwa, interpretacja tekstu, dykcja), dobór tekstu, moc przekazu oraz całościowe wrażenie artystyczne.

- Nowa fala tyskich brzmień popłynie z różnych zakątków miasta - wybranym gratulujemy i już nie możemy doczekać się współpracy, która zaskoczy formułą i doborem miejsc - bo tam jeszcze nie graliśmy - zapowiada Miejskie Centrum Kultury.

BM / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj