tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2021

Włamania i kradzieże w minionym tygodniu w Tychach

Kilka kradzieży i dwa uszkodzenia - drzwi do sklepu oraz samochodu - odnotowała w minionym tygodniu Komenda Miejska Policji w Tychach.

Reklama

15 lutego o godzinie 14.45 przy ul. Dębowej odnotowano zdarzenie, podczas którego nieznany sprawca, po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach samochodu marki Mercedes, dokonał kradzieży telefonu komórkowego o wartości 150 zł.

Kilka godzin później policjanci zostali wezwani na ul. Romana Dmowskiego. W tym przypadku złodziej, po uprzednim wyważeniu drzwi piwnicy, dokonał kradzieży roweru wartego 800 zł.

19 lutego, o godzinie 20.00 funkcjonariusze znów interweniowali przy ul. R. Dmowskiego. Tym razem nieznany sprawca, po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach tylnych samochodu marki Opel Zafira, dokonał włamania do jego wnętrza, skąd skradł telefon komórkowy marki Samsung o wartości 300 zł.

W środę, 17 lutego około południa policjanci odnotowali zdarzenie przy ul. Z. Hierowskiego. Nieznany sprawca z torebki dokonał kradzieży portfela z zawartością dowodu osobistego oraz karty płatniczej. Następnego dnia o godz. 15.35 mundurowi zostali wezwani na ul. Bukową, gdzie złodziej dokonał kradzieży saszetki z pieniędzmi w kwocie 1700 zł z samochodu marki VW Crafter.

17 lutego doszło również do innego zdarzenia. O godzinie 21.00 nieznany sprawca uszkodził drzwi wejściowe do sklepu przy ul. Poziomkowej, czym spowodował straty w wysokości 1000 zł (pisaliśmy o tym tutaj). Dzień później o godzinie 16.15 na ul. Przemysłowej policjanci interweniowali w związku z zarysowaniem powłoki lakierniczej pojazdu marki VW Golf przez nieznanego sprawcę. Straty wyceniono na 600 zł.

Postępowania w powyższych sprawach prowadzi KMP w Tychach.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.