tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2021

Pościg za pijanym kierowcą. Okazało się, że był poszukiwany

Policjanci z pszczyńskiej drogówki prowadzili pościg za samochodem, którego kierujący nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna miał sporo na sumieniu.

Reklama

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pszczyńskiej komendy patrolowali ulice Kobióra. Ich uwagę zwróciła osobowa honda, której kierujący poruszał się ze znaczną prędkością. Mundurowi postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Niestety, kierujący nie zareagował na znaki i sygnały wydane przez policjantów i kontynuował swoją jazdę. Mundurowi rozpoczęli pościg. Samochód zatrzymali na ulicy Zachodniej.

Jak się okazało, 25-letni kierujący miał sporo na sumieniu... Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania oraz ciążył na nim zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. To jednak nie jedyne jego występki. Po zbadaniu stanu trzeźwości mężczyzny wyszło na jaw, że w jego organizmie znajduje się ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i najbliższe miesiące spędzi za kratami.

BM / tychy.info

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.