tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2021

Kradzież przy ul. Armii Krajowej. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć?

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży gier oraz twardych dysków o wartości ponad 1300 złotych ze sklepu przy ulicy Armii Krajowej w Tychach. Do zdarzenia doszło 14 stycznia 2021 roku.

Kradzież w sklepie przy ul. Armii Krajowej. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn oraz kobiety, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje, rysopisy:

1. Mężczyzna średniego wzrostu, średniej budowy ciała, na twarzy ma założoną maseczkę koloru czarnego, na głowie ma założoną czapkę koloru czarnego, z logo w kolorze białym, kolorze począwszy od góry czerwonym, białym i czarnym, pod kurtką ma bluzę w kolorze czerwonym z napisami w kolorze białym, ubrany w spodnie dresowe w kolorze szarym, buty sportowe w kolorze ciemnym.

2. Mężczyzna, wyższy od pierwszego, szczupłej budowy ciała, w wieku pomiędzy 20 a 25 lat, włosy koloru ciemnego, krótkie, twarz szczupła, krzaczaste brwi, na twarzy ma założoną maseczkę koloru białego, ubrany jest w kurtkę ortalionową koloru czarnego, w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty koloru niebieskiego, ze sobą ma torbę sportową w kolorze czarnym firmy Adidas.

3. Mężczyzna szczupłej budowy ciała, w wieku 20 do 25 lat, włosy krótkie, jasny blond, na twarzy ma założoną maseczkę w kolorze niebieskim, kurtkę sportową z kapturem w kolorze granatowym firmy 4F, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty sportowe w kolorze czarnym, w prawej ręce trzyma dwie siatki, jedną jasnoszarą, a drugą koloru żółtego.

4. Kobieta w wieku około 20 lat, włosy koloru ciemnego spięte w kucyk, długie, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, ma założoną maseczkę w kolorze jasnym, kurtkę koloru zielonego z kapturem, spodnie koloru czarnego, buty koloru czarnego. Kobieta ze sobą ma torebkę w kolorze czarnym zasuwaną na zamek.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.