tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 lutego 2021
  • 1 marca 2021

Odzyskaj zdrowie dzięki naturalnej, hiperbarycznej terapii tlenowej!

Artykuł sponsorowany:

Oddychając czystym tlenem w podwyższonym ciśnieniu, korzystamy z naturalnej, nieinwazyjnej i w pełni bezpiecznej terapii, która pomaga w leczeniu wielu poważnych chorób, urazów oraz w profilaktyce zachowania zdrowia.

Terapia tlenowa


Wchłanianie tlenu w ciśnieniu wyższym niż atmosferyczne jest wielokrotnie większe, ponieważ rozpuszcza się on w osoczu krwi, limfie, w płynie mózgowo-rdzeniowym i rdzeniu kręgowym, co z kolei zapewnia możliwość dostarczenia tego życiodajnego pierwiastka do tych komórek, które są zagrożone w swoich czynnościach życiowych poprzez przewlekłe niedobory.

Sesja w komorze hiperbarycznej biostymuluje organizm, likwiduje zakażenia oraz odżywia niedotlenione komórki, a w rezultacie wzmacnia układ immunologiczny i pomaga wrócić do zdrowia, ponieważ nasycony tlenem organizm intensywniej regeneruje komórki.

Terapia hiperbaryczna czystym tlenem oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, które przyczyniają się do powstawania komórek rakowych, więc również jest uważana za skuteczną profilaktykę nowotworową.

Regularnie stosowana hiperbaryczna terapia tlenowa poprawia przepływ krwi w mózgu, dzięki czemu pacjenci, zwłaszcza najmłodsi, wykazują większe zdolności zapamiętywania i koncentracji. Sesje tlenowe przynoszą korzyści w leczeniu stresu, przewlekłego zmęczenia, napięcia psychicznego, spadku nastroju oraz niwelują silne bóle migrenowe.

Terapia tlenowa ma wszechstronny, pozytywny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Pozwala zachować na dłużej młodość, dobre zdrowie, aktywuje siły witalne i odpornościowe. Dzięki regularnym zabiegom w komorze tlenowej można poczuć przypływ energii i chęci do życia. Pozytywny efekt terapii to również dobry sen, po którym budzimy się wypoczęci.

Jeśli pragną państwo dowiedzieć się więcej na temat zabiegów lub umówić wizytę - zapraszamy do kontaktu.

--
Oxy-Rehab
Tlenoterapia Tychy
43-100 Tychy
Legionów Polskich 40
tel. 516-555-597

Terapia tlenowa