Wiadomości

  • 21 lutego 2021
  • wyświetleń: 11183

Historyczne zdjęcie: Stare Tychy w 1959 roku

Widok na osiemnastowieczny kościół św. Marii Magdaleny i fragment najstarszej zabudowy w Tychach - to obraz, który wyłania się z kolejnej fotografii prezentowanej przez nas w ramach cyklu "Historyczne zdjęcia".

Stare Tychy, 1959 r.
Stare Tychy, 1959 r. · fot. Andrzej Czyżewski


Na chodniku widzimy grupę ludzi stojącą na przystanku autobusowym. Zdjęcie zostało wykonane zimą 1959 roku. Fotografia pochodzi ze zbiorów Muzeum Miejskiego w Tychach.

Jeśli masz ciekawe, historyczne zdjęcie, którym chciałbyś się podzielić, prześlij je do nas za pomocą formularza Wyślij info wraz z krótkim opisem oraz oznaczeniem autora. Fotografie będziemy publikować cyklicznie na naszym portalu.

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.