tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2021

Dzielnicowy otrzymał podziękowania za wyrazy sympatii i troski o zdrowie

Na skrzynkę kierownika dzielnicowych tyskiej komendy wpłynęło podziękowanie dla sierżanta Jarosława Piłuły. Korespondencję przesłała mieszkanka miasta w swoim imieniu oraz rodziców, którzy byli zakażeni i ciężko przechodzili chorobę.

Wdzięczność mieszkańców dotyczyła życzliwości, sympatii oraz troski o zdrowie i samopoczucie. - Takie wyrazy uznania są dla nas bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby - komentują mundurowi.

Dzień dobry,
Chciałam złożyć serdeczne podziękowania sierżantowi Jarosławowi Pituła. Moi rodzice (osoby w podeszłym wieku) zostały objęte izolacją i kwarantanną. Pan sierżant podczas rutynowych kontroli wykazał się dużą życzliwością i serdecznością. Pomimo, że rodzice bardzo ciężko przechodzili tę chorobę i obowiązkowe kontrole były dla nich uciążliwe, wspominają swojego dzielnicowego bardzo pozytywnie. Ja ze swojej strony również serdecznie dziękuję za troskę o zdrowie i samopoczucie moich rodziców. Byłam z rodzicami w ciągłym kontakcie telefonicznym, jednakże Pan sierżant poczuwał się w obowiązku, aby poinformować mnie o swoich obawach związanych ze stanem zdrowia moich rodziców.

Mam świadomość, że praca policjanta jest bardzo trudna. Jeszcze trudniejsza jest praca z ludźmi. Dlatego każdy taki miły gest jest w dzisiejszych czasach czymś na wagę złota. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i moich rodziców.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.