Wiadomości
- 17 lutego 2021
- wyświetleń: 1308
Dzielnicowy otrzymał podziękowania za wyrazy sympatii i troski o zdrowie
Na skrzynkę kierownika dzielnicowych tyskiej komendy wpłynęło podziękowanie dla sierżanta Jarosława Piłuły. Korespondencję przesłała mieszkanka miasta w swoim imieniu oraz rodziców, którzy byli zakażeni i ciężko przechodzili chorobę.
Wdzięczność mieszkańców dotyczyła życzliwości, sympatii oraz troski o zdrowie i samopoczucie. - Takie wyrazy uznania są dla nas bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby - komentują mundurowi.
Dzień dobry,
Chciałam złożyć serdeczne podziękowania sierżantowi Jarosławowi Pituła. Moi rodzice (osoby w podeszłym wieku) zostały objęte izolacją i kwarantanną. Pan sierżant podczas rutynowych kontroli wykazał się dużą życzliwością i serdecznością. Pomimo, że rodzice bardzo ciężko przechodzili tę chorobę i obowiązkowe kontrole były dla nich uciążliwe, wspominają swojego dzielnicowego bardzo pozytywnie. Ja ze swojej strony również serdecznie dziękuję za troskę o zdrowie i samopoczucie moich rodziców. Byłam z rodzicami w ciągłym kontakcie telefonicznym, jednakże Pan sierżant poczuwał się w obowiązku, aby poinformować mnie o swoich obawach związanych ze stanem zdrowia moich rodziców.
Mam świadomość, że praca policjanta jest bardzo trudna. Jeszcze trudniejsza jest praca z ludźmi. Dlatego każdy taki miły gest jest w dzisiejszych czasach czymś na wagę złota. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i moich rodziców.
Chciałam złożyć serdeczne podziękowania sierżantowi Jarosławowi Pituła. Moi rodzice (osoby w podeszłym wieku) zostały objęte izolacją i kwarantanną. Pan sierżant podczas rutynowych kontroli wykazał się dużą życzliwością i serdecznością. Pomimo, że rodzice bardzo ciężko przechodzili tę chorobę i obowiązkowe kontrole były dla nich uciążliwe, wspominają swojego dzielnicowego bardzo pozytywnie. Ja ze swojej strony również serdecznie dziękuję za troskę o zdrowie i samopoczucie moich rodziców. Byłam z rodzicami w ciągłym kontakcie telefonicznym, jednakże Pan sierżant poczuwał się w obowiązku, aby poinformować mnie o swoich obawach związanych ze stanem zdrowia moich rodziców.
Mam świadomość, że praca policjanta jest bardzo trudna. Jeszcze trudniejsza jest praca z ludźmi. Dlatego każdy taki miły gest jest w dzisiejszych czasach czymś na wagę złota. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i moich rodziców.
ZOBACZ TAKŻE
Dwie kradzieże rowerów w Tychach. Podejrzany trafił w ręce policji
Przekroczył dozwoloną prędkość o 121 km/h. Kierowca Porsche zatrzymany na S-1
[FOTO] Nietypowa interwencja strażników miejskich i strażaków. Uratowali jeża z opresji
[FOTO] Potrącenie 13-latka na rondzie Cassino. Nastoletni rowerzysta trafił do szpitala
Siedziba straży miejskiej zyska 13 klimatyzatorów. Miasto ogłosiło przetarg
Ważna zmiana w przepisach. Obowiązek jazdy w kasku dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







