tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lutego 2021

Kradzieże w Tychach. Zginęły: koła, rower, portfel, telefon i pierścionki

W minionych dniach tyska policja odnotowała kilka kradzieży na terenie naszego miasta. Wśród łupów znalazły się m.in. portfel, rower, telefon komórkowy i pierścionki.

5 lutego o godzinie 9.31 nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z dowodem osobistym i kartą bankomatową w markecie przy alei Bielskiej. Cztery dni później mundurowi odnotowali, że nieznany sprawca, posługując się zagubioną kartą płatniczą, dokonał dwukrotnie płatności zbliżeniowej na kwotę 52,98 zł przy ul. Żaków.

10 lutego o godzinie 14.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru marki Merida Crossway o wartości 2000 zł z garażu podziemnego bloku mieszkalnego przy ul. M. Kopernika.

Trzy kradzieże odnotowano w sobotę, 13 lutego. Do pierwszej doszło około godziny 13.45 na terenie sklepu przy ul. Husarii Polskiej. Nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung S-8 o wartości 1500 zł. O godzinie 15.26 mundurowi otrzymali zgłoszenie o rabunku na ul. Marszałka Piłsudskiego. Z tamtejszego lombardu złodziej skradł dwa pierścionki o wartości 750 zł. Ostatnie zdarzenie odnotowano o godzinie 17.15. Nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu kłódki w drzwiach piwnicy przy ul. Niepodległości dokonał kradzieży dwóch kompletów kół aluminiowych z oponami o wartości 1500 zł.

Postępowania w powyższych sprawach prowadzi KMP w Tychach.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.