tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 lutego 2021

Bukmacher Fortuna - czy to najlepsza firma bukmacherska w Polsce?

Materiał partnera:

Fortuna to jeden z najstarszych bukmacherów na Polskim rynku. Wielu graczy często rozpoczyna grę u tego bukmachera, jednakże wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, dlaczego to właśnie Fortuna jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce - dlatego też my ci to wyjaśnimy już za moment!

Bukmacher Fortuna - czy to najlepsza firma bukmacherska w Polsce?


Fortuna - jak zaczynała w Polsce?Fortuna zaraz po wejściu na nasz rynek działa zgodnie z naszym prawem. Oczywiście gry losowe online nie były wówczas tak popularne, dlatego gracze korzystali wtedy z usług Fortuny za pośrednictwem jej sieci bukmacherskiej, a nawet dziś jej skala jest dość imponująca. W całym kraju jest około 600 lokali bukmacherskich, w których możesz obstawiać zakłady u bukmachera Fortuna. Nic dziwnego, że ta firma zajmuje drugie miejsce w rankingach bukmacherskich.

OfertaFortuna oferuje różne, ciekawe produkty związane z zakładami sportowymi. Obejmuje sporty bardzo popularne, ale również i te, uważane za niszowe. Oczywiście Fortuna jest uważana za lidera w oferowaniu kursów na wydarzenia sportowe - niektóre kursy są nawet wyższe od tych oferowanych przez STS.

Aplikacja bukmacherska od FortunyAplikacja mobilna od tego bukmachera jest bardzo ciekawą opcją, ponieważ pozwala na szybkie umieszczanie kuponów u Fortuny bez korzystania z komputera. Co ciekawe, aplikacja może również połączyć się ze smartwatchem i śledzić wyniki twojego kuponu bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Aplikacja umożliwia rejestrację konta, przeglądanie statystyk i oczywiście obstawianie zakładów, ale to nie wszystko, ponieważ Fortuna może również zapewniać streaming w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji, w tym przypadku możesz skorzystać z opcji pełnego ekranu - I wygodnie wtedy oglądać swoje ulubione gry.

Kontrowersje z powodu koronawirusaNaturalnie z powodu koronawirusa, niektórzy bukmacherzy zaczęli wręcz nieczysto grać - na przykład przy wycofywaniu zakładów. Ostatnim przykładem na to, aby to udowodnić, jest obstawianie wyników wyborów na przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Chociaż wynik jest już wiadomy, to większość bukmacherów wycofuje ten zakład (który notabene powinien być jeszcze rozstrzygnięty w Grudniu), zwracając pieniądze graczom. W tym przypadku bukmacher fortuna też wycofał zakład, jednakże nie można mieć przecież wszystkiego, dlatego też po części jesteśmy w stanie zrozumieć tą sytuację.

Jak się zarejestrować u Fortuna?Tylko zarejestrowani klienci mogą stawiać zakłady w Fortunie lub oglądać mecze na stronie internetowej lub w aplikacji. Ci, którzy nie chcą udostępniać danych bukmacherom w Internecie, mogą tylko przeglądać notowania kursów i korzystać z opcji „e-kupon”, która umożliwia wypłatę w ustalonych punktach zakładów. Dane, które musimy przekazać Fortunie, pochodzą z obowiązku prawnego. Numer PESEL, numer konta bankowego lub numer identyfikacyjny to dane, które musimy podać. Dodatkowo musimy zweryfikować i przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Jeśli nie chcemy tego robić, zawsze możemy założyć konto tymczasowe, ale wygrane środki można wypłacić dopiero po pełnej rejestracji. Jeśli chodzi o konto bankowe podane podczas rejestracji, każdy gracz musi mieć swoje własne zarejestrowane konto - oczywiście będzie to również sprawdzane przez tego bukmachera. Rejestrując się u Fortuna, możesz również wybrać opcję z dowolnym przez siebie bonusem. Jednym z kodów, jakie możesz wpisać podczas rejestracji jest kod ,,BETONLINE”, który zapewni ci dodatkowe środki na obstawianie.

Opinie o bukmacherze FortunaNa forach internetowych możemy znaleźć wystarczającą wiedzę o firmie Fortuna i opiniach ludzi na jej temat. Każdy, kto chce poznać prawdziwe opinie na temat danej firmy, powinien wejść na forum bukmacherskie, ale z drugiej strony należy zachować ostrożność. Zacznijmy od tego, na co należy zwrócić uwagę na forum. Przede wszystkim warto sprawdzić, co inni użytkownicy forum myślą o danym bukmacherze - jeśli tylko jedna osoba chwali jednego lub innego bukmachera, to warto być ostrożnym - choć dla bukmachera fortuna opinie graczy są w większości bardzo pozytywne. Oczywiście wszędzie będzie kilka negatywnych głosów, chociaż szczerze mówiąc, niewielu graczy ma wiele powodów, aby narzekać na działalność firmy Fortuna.