tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 lutego 2021

Trójkolorowe pączki od zawodników GKS Tychy

Mają przepis nie tylko na zwycięstwa, ale i dobre pączki. Były w kilku smakach i trójkolorowych barwach. Na mieszkańców Tychów czekał wczoraj słodki upominek. Z okazji tłustego czwartku zawodników GKS Tychy można było spotkać w kilku punktach miasta. Kreple dostawali przechodnie oraz kierowcy. Sportowcy odwiedzili również prezydenta Andrzeja Dziubę i przedszkole SportArt.

ReklamaWszystkie pączki miały napis GKS i były w różnych smakach w trzech klubowych kolorach: zielonym, czarnym i czerwonym. W sumie zawodnicy rozdali ich około 200.

- Chcieliśmy po raz kolejny zaakcentować naszą obecność w mieście i pokazać, że cały czas pamiętamy o naszych kibicach. Niestety na razie musimy sobie radzić bez ich dopingu, dlatego możliwość spotkania się z nimi wywołała uśmiech zarówno na twarzach zawodników jak i samych mieszkańców - mówią przedstawiciele GKS Tychy.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.