tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lutego 2021

Ze sklepu przy ul. Armii Krajowej skradziono konsolę do gier

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży konsoli do gier o wartości ponad 1300 złotych. Do zdarzenia doszło 18 stycznia 2021 roku w jednym ze sklepów przy ulicy Armii Krajowej.

Ten mężczyzna może mieć istotne informacje na temat kradzieży
Ten mężczyzna może mieć istotne informacje na temat kradzieży · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średniej budowy ciała o wzroście około 175 centymetrów, ubrany w kurtkę koloru czarnego, spodnie typu jeans, na twarzy założona maseczka koloru moro, czapka koloru szarego, przez ramię przewieszona saszetka, buty sportowe koloru czarnego, w ręce torba koloru czerwonego.

Ten mężczyzna może mieć istotne informacje na temat kradzieży
Ten mężczyzna może mieć istotne informacje na temat kradzieży · fot. KMP Tychy


Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl lub tel. 47 85 512 30.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.