tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lutego 2021

Fundacja Zwierzęca Arkadia szuka wolontariuszy do pomocy w Tychach

Fundacja Zwierzęca Arkadia poszukuje wolontariuszy do pomocy na terenie Tychów - przy odławianiu dzikich kotów i transportów na zabiegi.

- Brakuje rąk do pomocy! Chętnych zachęcamy do kontaktu z naszą tyską koordynator Moniką Balurą, która wszystko wyjaśni - piszą przedstawiciele Fundacji w ogłoszeniu na Facebooku i dodają: - Jesteśmy uzbrojone w dodatkowe klatki łapki, świeża dostawa, bo dzikich kocich stad zgłaszanych mamy coraz więcej i więcej i brakować zaczęło nawet sprzętu do odławiania. Kastrujemy, by zwierzęcego cierpienia było mniej.

Loading...


Fundacja “Zwierzęca Arkadia” zajmuje się szeroko pojętą pomocą zwierzętom pokrzywdzonym przez los nie ograniczając się jedynie do psów i kotów. Pod opieką Fundacji znajdują się również konie, które miały skończyć życie w rzeźni, świnka i kozy.

Loading...


Głównym celem Fundacji jest ograniczanie nad-populacji bezdomnych psów i kotów poprzez organizowanie akcji kastracji i sterylizacji, współpraca ze schroniskami i miejscami czasowego przetrzymywania zwierząt bezdomnych. Prowadzone są również adopcje psów i kotów będących pod opieką organizacji.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.