tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 lutego 2021

Tyscy kryminalni zatrzymali 40-latka posiadającego amfetaminę

Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających można było przygotować blisko pół tysiąca porcji dilerskich tego narkotyku. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Reklama

policja amfetamina
Tyscy kryminalni zatrzymali 40-latka posiadającego amfetaminę · fot. KMP Tychy


Tyscy kryminalni wpadli na trop 40-letniego tyszanina, który miał przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli bryły białej substancji. Przeprowadzony test wykazał, że jest to amfetamina. Łącznie stróże prawa przejęli narkotyki, z których można było przygotować prawie pół tysiąca działek dilerskich. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

Przypominamy, że za posiadanie nawet niewielkich ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat więzienia. W przypadku posiadania znacznej ilości takich substancji, sprawca może ponieść karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.