tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lutego 2021

Kradzież art. tytoniowych za ponad 700 zł ze sklepu przy ul. Piłsudskiego

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów tytoniowych o wartości ponad 700 złotych. Do zdarzenia doszło 22 stycznia w jednym ze sklepów przy ulicy Piłsudskiego w Tychach.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia?
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, wysoki, krótko ścięty z założoną maseczką na twarzy, posiadający kurtkę z czarnymi rękawami lub kamizelkę koloru szarego, pod nim czarna bluza z kapturem z poszewką koloru jasno zielonego, na nogach założone niebieskie spodnie typu jeans oraz czarne buty.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.