tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lutego 2021

Trolejbusy z Lublina wkrótce będą wozić tyszan

Tyskie Linie Trolejbusowe w styczniu wypożyczyły od MPK Lublin dwa trolejbusy Solaris Trollino 12M, które będą w tyskiej flocie przez najbliższy rok.

Tyskie Linie Trolejbusowe wypożyczyły od MPK Lublin dwa trolejbusy Solaris Trollino 12M · fot. Tyskie Linie Trolejbusowe


Pierwszy z pojazdów został przygotowany do jazdy i już niedługo zacznie wozić pasażerów. Trolejbus otrzymał numer 96, wyposażony został między innymi w kompletny system informacji pasażerskiej dostarczony przez Zakład Elektroniczny Sims.

Tyskie Linie Trolejbusowe przygotowały również specjalne podziękowanie dla MPK Lublin, które naklejono po obu stronach wypożyczonego trolejbusu. - Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wszystkie trzy przedsiębiorstwa trolejbusowe w Polsce stanowią wielką "rodzinę", która wymienia się doświadczeniami i pomaga sobie wzajemnie - piszą przedstawiciele TLT na Facebooku.

BM / tychy.info, źródło: Tyskie Linie Trolejbusowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.