tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 lutego 2021

Sprzątanie mieszkania - ile kosztuje skorzystanie z usług firmy sprzątającej?

Materiał partnera:

Nie masz czasu na wysprzątanie mieszkania? Pomyśl o skorzystaniu z pomocy firmy sprzątającej, która może zapewnić Ci wtedy profesjonalną obsługę, by pokoje lśniły czystością. Ile kosztuje skorzystanie z usług firmy sprzątającej?

Sprzątanie mieszkania - ile kosztuje skorzystanie z usług firmy sprzątającej?


Mieszkanie czyste na błyskChociaż sprzątanie mieszkania może nie zajmować dużo czasu, to nie każdy nim dysponuje. Teraz, gdy jesteśmy zabiegani, zostajemy w pracy po godzinach, zwykle nie mamy już ochoty na pracę w domu. W takim przypadku rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm specjalizujących się w sprzątaniu domów i mieszkań.

Kompleksowa obsługa, jaką można otrzymać w ramach sprzątania, pozwala na zapomnienie o trudach samodzielnego ścierania kurzu, odkurzania podłóg czy mycia okien. Co więcej, koszty wcale nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać.

Jakie usługi wchodzą w skład sprzątania mieszkania?Firmy sprzątające mieszkania proponują swoim klientom kompleksową pomoc w ramach utrzymania czystości. W skład usług wchodzą między innymi:
  • ścieranie kurzu z powierzchni
  • sprzątanie łazienki
  • sprzątanie kuchni
  • odkurzanie i mycie podłóg twardych
  • odkurzanie dywanów i wykładzin
  • odkurzanie ścian
  • mycie okien


Oczywiście, są to przykładowe usługi, ponieważ firma może zaoferować również dostęp do innego rodzaju czynności. Warto też zaznaczyć, że dostępne są usługi jak sprzątanie po imprezie, sprzątanie po przeprowadzce czy sprzątanie po zalaniu, dlatego można otrzymać pełną pomoc nawet w awaryjnych sytuacjach.

Osobom chcącym skorzystać z pomocy specjalistów od czystości jak firma sprzątająca Gliwice dają możliwość doboru takiej, która będzie mogła zapewnić pełną i profesjonalną obsługę w naprawdę niskich cenach.
Sprzątanie mieszkania - cena

Cena związana ze sprzątaniem mieszkania zależna jest głównie od jego metrażu, zakresu wybranych prac oraz czasu poświęconego na jego wysprzątanie.

Przykładowo, gdy mieszkanie ma około 60 metrów kwadratowych, a sprzątanie zajmie około 3 godzin, wtedy usługa będzie wynosiła około 200-300 złotych. Gdy sprzątanie będzie trwało dłużej, na przykład około 6 godzin, wtedy cena może wynieść już około 400-500 złotych.

Za niektóre usługi sprzątania trzeba zapłacić dodatkowo. W przypadku usług jak mycie okien Ruda Śląska oraz inne miasta na Śląsku stosują cennik rozpoczynający się od około 25 złotych za średniej wielkości okno.
Dokładne informacje dotyczące cenników firm sprzątających można znaleźć na ich stronach internetowych lub wysłać zapytanie online. Informacje o kosztach sprzątania mieszkań udzielane są również telefonicznie.