tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2021

Podziękowanie dla policjantów z drogówki za wsparcie i dobrą radę

Zdarzenie drogowe dla jego uczestników może być traumą i często wiąże się z ogromnym stresem. Udzielone wsparcie, spokojna rozmowa, dobra rada, a także troska policjantów o uczestników zdarzenia spotkało się ostatnio z wdzięcznością mieszkańca, który na skrzynkę e-mailową komendanta miejskiego wysłał podziękowanie.

Czasem wsparcie nie musi być przejawem wielkiego poświęcenia, a znaczy dla kogoś w potrzebie bardzo wiele. Taka sytuacja spotkała policjantów z tyskiej drogówki interweniujących w związku ze zdarzeniem drogowym, w którym samochód wjechał do rowu. Policjanci wykonywali czynności jak przy wielu innych podobnych zdarzeniach, jednak mąż kierującej postanowił przesłać na skrzynkę Komendanta Miejskiego Policji w Tychach podziękowanie.

„Szanowny Panie Komendancie,

chciałbym podziękować za z pozoru prostą dla Policji, ale jakże trudną z punku widzenia poszkodowanego interwencję dotyczącą zdarzenia drogowego. Rozumiem również, że częściej otrzymuje Pan skargi, tym bardziej należy docenić zwyczajne, ludzkie podejście i empatię wykazaną przez patrol Policji.[..] Niby nic dla Policji, zwykłe zdarzenie, zwykła rozmowa, spokojny ton, podpowiedź, ale czasem to dużo dla poszkodowanych.”

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.