tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2021

Ze sklepu przy ul. Kopernika skradziono narzędzia warte ok. 700zł

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży narzędzi wartości blisko 700 złotych z jednego ze sklepów przy ulicy Kopernika w Tychach. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Mężczyzna w wieku 25-30 lat, normalnej budowy ciała, włosy koloru jasnego, uczesany na lewą stronę, po bokach krótko ostrzyżony. Na twarzy ma założoną maseczkę koloru ciemnego. Ubrany w kurtkę koloru czarno-szarego, górna część kurtki oraz rękawy w kolorze czarnym, pozostała część w kolorze szarym, na wysokości piersi z lewej strony bliżej nieokreślony napis w kolorze jasnym. Spodnie jeansowe w kolorze niebieskim, na nogach ma założone obuwie sportowe koloru czerwonego z białymi podeszwami.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.