tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lutego 2021

Samochód potrącił kobietę i dziecko, gdy przychodzili przez pasy

W poniedziałek, 1 lutego około godziny 8.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych na al. Jana Pawła II przy rondzie Cassino doszło do potrącenia pieszych przez samochód osobowy. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały ZRM, patrole policji oraz zastępy JRG Tychy.

Potrącenie matki z dzieckiem na przejściu dla pieszych na al. Jana Pawła II - 1.02.2021 · fot. 112Tychy


W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby: kobieta i dziecko, oboje trafili pod opiekę ratowników medycznych. Dziecku nic się nie stało, po kilkunastu minutach zostało przekazane pod opiekę przybyłego na miejsce taty. Kobieta z obrażeniami ciała nie zagrażającymi życiu została przewieziona do szpitala na dokładną diagnostykę.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy policji, jak i relacji kierowcy osobowego VW wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku nieuwagi kierującego osobówką.

Zarówno kierowca samochodu, jak i potrącona piesza byli trzeźwi. Działania służb na miejscu trwały ponad godzinę. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzania.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.