Reklama

Wiadomości

  • 27 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1459

Mieszkanka dziękuje policjantom za wsparcie podczas izolacji

Każdego dnia policjanci podejmują setki różnych interwencji, wykonują wiele czynności, które bardzo często mają charakter pomocy drugiemu człowiekowi. Doceniła to mieszkanka miasta, która wyraziła wdzięczność dla policjantów za zainteresowanie podczas obowiązkowej izolacji domowej. Swoje podziękowania przekazała pocztą elektroniczną.

Na skrzynkę e-mailową Komendanta Miejskiego Policji w Tychach wpłynęły podziękowania od mieszkanki, która wyraziła wdzięczność dla policjantów za wsparcie i zainteresowanie podczas obowiązkowej izolacji domowej.

- Chciałam Panom bardzo serdecznie podziękować za dobre słowo i taką ludzką życzliwość, która bardzo mnie wsparła w trakcie walki z koronawirusem. Pewnie są Panowie dobrymi ludźmi i stąd takie podejście do nas. Zdaję sobie sprawę, że takie kontrole wiążą się z dużym obciążeniem psychicznym i fizycznym dla Panów, ale proszę zawsze pamiętać, że są w Tychach osoby, które będą dozgonnie wdzięczne za Panów służbę i dobre słowo - napisała tyszanka.

Takie przejawy uznania i sympatii są dla policjantów bezcenne, bo świadczą o tym, że mieszkańcy dostrzegają i doceniają ich służbę, a pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze miłą formą uznania dla każdego policjanta.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj