tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 stycznia 2021
  • 26 stycznia 2021

Zmarła 23-latka, która wczoraj zasłabła przed wejściem do sądu

25 stycznia około godziny 7:45 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie, że przy wejściu do Sądu Rejonowego na ul. Budowlanych zasłabła młoda kobieta. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło u niej do zatrzymania krążenia.

Interwencja LPR na terenie ul. Budowlanych - 25.01.2021 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy (GBA, SLRt). Dyżurny tyskiej Straży Pożarnej otrzymał również informacje, że do działań zadysponowany został wcześniej ZRM i załoga śmigłowca LPR - Ratownik 4. Jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych, z pomocą kobiecie (23 lata) pospieszyły osoby będące w pobliżu. Latająca karetka wylądowała na Placu Baczyńskiego. Po przybyciu na miejsce strażacy rozstawili parawan, który pozwolił medykom jak i strażakom oraz poszkodowanej kobiecie odizolować się od ludzi będących w pobliżu.

Po kilkudziesięciu minutach ratownikom udało się przywrócić funkcje życiowe. Kobieta drogą lotniczą została przetransportowana do szpitala w Katowicach Ochojcu. Ludziom, którzy nie pozostali obojętni na stan zdrowia młodej kobiety dziękujemy za udzielenie jej pomocy.

Niestety w dniu 26 stycznia otrzymaliśmy informację, że pomimo wysiłku lekarzy w szpitalu, nie udało się uratować życia kobiety.

Loading...

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.