Reklama

Wiadomości

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3590

Kradzież sprzętu narciarskiego z piwnicy. Policja szuka sprawców

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do piwnicy na ulicy Skalnej w Tychach. Osoby, które rozpoznają mężczyzn zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom policję
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom policję · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 12 grudnia 2020 roku. Nieznany sprawca dostał się do wnętrza pomieszczenia i skradł sprzęt narciarski wartości 600 złotych. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: Jeden mężczyzna niższy ubrany w kurtkę koloru zielonego, krótko ścięty w okularach z żółtymi nausznikami, drugi mężczyzna wyższy w ciemnej kurtce z kapturem z czarną czapką z daszkiem, obaj szczupłej budowy ciała.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom policję
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom policję · fot. KMP Tychy


Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.