tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2021
  • 24 stycznia 2021

[ZDJĘCIA] Osobówka wylądowała w stawie na Sublach

W sobotę, 23 stycznia około godziny 8:50 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie, że do jednego ze stawów na "Sublach" przy ul. Stoczniowców 70 miał wjechać samochód osobowy. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, SGRWN Bytom, ZRM i patrol policji.

Osobówka w stawie na Sublach - 23.01.2021 · fot. 112Tychy


Osoby podróżujące pojazdem opuściły go przed przyjazdem służb. W wyniku zdarzenia nie doznały na szczęście żadnych obrażeń. Zastępy SGRWN Bytom zostały zawrócone do koszar. Z relacji osób podróżujących osobowym Renault wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku awarii pojazdu. Pracujący na miejscu policjanci ukarali kierującą mandatem karnym.

Strażacy przy użyciu wyciągarki zabudowanej na ciężkim samochodzie ratowniczo - gaśniczym wyciągnęli pojazd z wody. aby nie dopuścić do jej zanieczyszczenia płynami eksploatacyjnymi. Uszkodzony samochód został następnie odholowany przez wezwaną na miejsce pomoc drogową. Po około godzinie działania na miejscu zostały zakończone.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.