tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2021

Policjanci odnaleźli skradziony samochód. Trwają poszukiwania sprawcy

Tyscy policjanci odzyskali Volvo XC60 po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia kradzieży. Pojazd trafił z powrotem do właściciela. Teraz śledczy poszukują sprawcy tego zdarzenia i proszą wszystkich świadków o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

We wtorek, 19 stycznia około godziny 20.30 mundurowi interweniowali na ulicy Uczniowskiej w Tychach, gdzie została zgłoszona kradzież pojazdu Volvo XC60. Policjanci Wydziału Prewencji tyskiej komendy od razu rozpoczęli niezbędne ustalenia i poszukiwania. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy i szeroko podjętym czynnościom skradziony pojazd został odnaleziony po kilkudziesięciu minutach na ulicy Arkadowej w Tychach. Samochód wrócił do właściciela.

Policjanci poszukują sprawcy tego przestępstwa oraz proszą wszystkich świadków, którzy mają wiedzę na temat sprawcy, o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

- Ponownie apelujemy także do wszystkich osób, które są świadkami przestępstw, by nie pozostawały obojętne wobec takich czynów i informowali o tym policję w myśl kampanii „ Nie reagujesz akceptujesz”. Oprócz zwiększonego bezpieczeństwa w mieście, w świadomości potencjalnego przestępcy rodzi się lęk i obawa przed tak zwaną „wpadką”. Niejednokrotnie mieszkańcy są „oczami” i widzą znacznie więcej, czasem to przypadek sprawia, że osoba znajduje się w miejscu, gdzie dochodzi do przestępczego procederu. Dlatego współpraca z policjantami i szybka informacja często jest istotą do zaprzestania przestępczego procederu i zatrzymania sprawcy - zwracają uwagę mundurowi.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.