tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 stycznia 2021

Mieszkańcy dziękują dzielnicowym za wsparcie podczas izolacji domowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Do tyskiej komendy wpłynęły listy, w których mieszkańcy dwóch posesji składają podziękowania dla funkcjonariuszy. Korespondencja dotyczy dzielnicowych, którzy kontrolowali tych mieszkańców w związku z izolacją oraz kwarantanną. Wdzięczność od obywateli jest dla mundurowych największą nagrodą za niesioną im pomoc i służbę.

Niniejszym tą drogą pragnę na Pana ręce złożyć bardzo serdeczne podziękowania dla dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tychach- sierż. szt. Łukasza Radwańskiego oraz mł. asp. Mariusza Farugi. Decyzją Sanepidu skierowani zostaliśmy na izolację oraz kwarantannę w miejscu zamieszkania w wyniku doświadczenia zakażenia się koronawirusem SARS-CoV-2. Właśnie z tego powodu niektórzy z nas objęci zostali obligatoryjnym nadzorem przez wyżej wymienionych funkcjonariuszy Policji.

Istotnym faktem, który należy tutaj nadmienić jest to, że nie był to zwykły nadzór, czy też sprawdzenie przebywania w wyznaczonym miejscu, lecz praktycznie pomoc w spokojnym i godnym przejściu przez okres izolacji i kwarantanny. Ze strony policjantów wyrażało się to niezwykle fachową, rzeczową i w pełni profesjonalną rozmową w trakcie codziennych kontroli, z jednej strony przypominającą o stosowaniu się do wskazówek i zaleceń zarówno służby zdrowia jak i sanepidu, a z drugiej strony kierowanie w naszą stronę dobrego słowa, podtrzymanie nas na duchu oraz oferowanie szeroko pojmowanej pomocy w przypadku zaistnienia takiej potrzeby z naszej strony.

Ponadto chcieliśmy z całego serca wyrazić swoją wdzięczność wymienionym policjantom, którzy w tak trudnej dla nas sytuacji życiowej podali nam pomocną dłoń i z niezwykłym zaangażowaniem udzielili kompetentnego wsparcia.


- Taka ocena działalności policji jest dla nas najlepszą formą podziękowań za codzienny trud służby, poświęcenie i pracę policjantów. Szczególnie w tym trudnym czasie walki z epidemią jest to dla nas ważne i mobilizujące - komentują mundurowi.

podziękowania

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj