tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2021

[ZDJĘCIA] Ukradli elektronarzędzia za 4 tysiące. Rozpoznajesz ich?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi ze sklepu przy ulicy Fabrycznej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ukradli elektronarzędzia. Rozpoznajesz te osoby? 15.12.2020 · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi ze sklepu przy ulicy Fabrycznej w Tychach. Wartość skradzionych narzędzi przekracza 4300 złotych. Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2020 roku.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.