Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2358

[FOTO] Ciężarówka utknęła na torach przy ul. Mikołowskiej

13 stycznia około godziny 18.30 na ul. Mikołowskiej ciężarówka wypadła z drogi i zatrzymała się na torach kolejowych, które prowadzą do browaru. Naczepa zablokowała częściowo prawy pas ruchu. Występowały utrudnienia.

Ciężarówka utknęła na torach przy ul. Mikołowskiej - 13.01.2021 · fot. 112tychy.pl


Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania z ul. Powstańców. Z relacji kierowcy wynika, że wjechał on na tory, chcąc uniknąć zderzenia z samochodem osobowym, który zaczął hamować przed przejściem dla pieszych.

Ciężarówka utknęła na torowisku, a naczepa zablokowała częściowo prawy pas ruchu. Kierowca samochodu powiadomił o zdarzeniu swojego przełożonego. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. Po około czterdziestu minutach na miejsce przyjechał ciężki holownik pomocy drogowej. Na czas wyciągania zestawu z potrzasku ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo (był kierowany przez policję). W 15 minut pojazd został uwolniony z potrzasku. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.