tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2021

WOŚP: możesz wylicytować udział w treningu KKS Polonia Tychy

Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy zorganizował licytację dla WOŚP! Zachęcamy wszystkich fanów naszych piłkarek oraz ludzi dobrego serca do wylicytowania udziału w treningu piłkarek z Polonia Tychy!

Polonia Tychy
Polonia Tychy · fot. Polonia Tychy


Nie ważne, czy wylicytujesz swój indywidualny udział, czy przekażesz zaproszenie osobie w młodszym wieku (np. córce), bo Klub zaprasza na trening w kategorii wiekowej od 6 do 99 lat. Dodatkowo klub proponuje sesję zdjęciową w stroju piłkarskim oraz przekazanie informacji o wsparciu Wielkiej Orkiestry w mediach społecznościowych klubu (fb, Instagram, www, media lokalne). Zwycięzca licytacji otrzyma też unikatową koszulkę ze swoim nazwiskiem oraz certyfikat wsparcia WOŚP.

Cena wywoławcza wynosi 200,00 zł. Licytacja odbywa się za pośrednictwem serwisu Allegro pod tym linkiem. Mamy czas tylko do środy, 20 stycznia, do godziny 16.30.

Termin zostanie ustalony indywidualnie po zakończeniu aukcji. Całość imprezy odbędzie się według poniższego harmonogramu:

  • 18.00 - spotkanie z zarządem KKS Polonia Tychy oraz wręczenie podziękowań za wsparcie akcji oraz koszulki klubowej z nazwiskiem i wybranym numerkiem,
  • 18.30 - odprawa przed treningiem z całym zespołem i sztabem trenerskim (możesz zdecydować, czy chcesz brać udział w części treningu bramkarskiego),
  • 19.00-20.30 - trening na boisku sztucznym przy Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7).


Całość wylicytowanej kwoty trafi na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zachęcamy do wsparcia, licytowania oraz udostępniania licytacji!

ar / tychy.info
źródło: KKS Polonia Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.