tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2021

[FOTO] Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w rejonie ul.Mikołowskiej

Policjanci ustalają szczegóły tragicznego w skutkach wypadku kolejowego. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 stycznia około godziny 18:30 w rejonie ul. Mikołowskiej w Tychach. Pociąg osobowy potrącił ze skutkiem śmiertelnym 65-letniego mężczyznę.

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w rejonie ul.Mikołowskiej - 11.01.2021 · fot. 112Tychy


Informacje o tym, że w okolicy ul. Mikołowskiej pociąg pasażerski potrącił mężczyznę, dyżurny otrzymał około godziny 18.30. Na miejsce natychmiast udały się wszystkie służby ratunkowe. Tam okazało się, że pociąg relacji Katowice - Tychy Lodowisko potrącił mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 65-latka.

Kierownik pociągu oraz maszynista zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - obaj byli trzeźwi. Z feralnego składu policjanci i przedstawiciele Kolei Śląskich ewakuowali około 30 pasażerów. Ruch na szlaku kolejowym został znacznie ograniczony.

Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Policjanci ustalają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy, 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.