tychy.info

Wiadomości

  • 11 stycznia 2021

Stacjonarne punkty bukmacherskie

Materiał partnera:

Mimo pandemii, wiele osób nadal lubi obstawiać zakłady w stacjonarnych punktach bukmacherskich. Czym jest to spowodowane? O tym dowiesz się już za moment!

Stacjonarne punkty bukmacherskie


Punkty buków nadal są popularnePunkty firm bukmacherskich, jak już wcześniej wspomnieliśmy nadal mają swoich zwolenników i wolą stawiać zakłady bukmacherskie u siebie, niż w necie. Kupony w stacjonarnym punkcie wciąż wiążą się z koniecznością udania się na obiekt w godzinach otwarcia. Najnowsze trendy wyraźnie pokazują, że większość zakładów zawieranych jest online, ale największy polski bukmacher wciąż dynamicznie rozwija swoje sieci punktów bukmacherskich.

Korzystanie z punktów jest tradycyjnym sposobem obstawiania, a ponieważ lokalizacje STS są z nami od dawna, ta metoda obstawiania pojawiła się w Polsce już w latach 90-tych. Następnie pojawiły się w naszym kraju punkty typu „Toto-mix”, który teraz został przemianowany na Totolotka. Następnym bukmacherem, który zaczął proponować stacjonarne punkty bukmacherskie była Fortuna.

Kto może otwierać punkty bukmacherskie?Oczywiście nie każdy bukmacher może zarejestrować swoją działalność w Polsce i otworzyć stały punkt bukmacherski. Ministerstwo Finansów decyduje, kto może działać na rynku zakładów. Polskie władze wydały odpowiednie koncesje na prowadzenie zakładów bukmacherskich. W tym przypadku są dwie licencje - na zakłady w stałych punktach i na zakłady online. Dlatego, aby otworzyć swój lokal, nie wystarczy mieć koncesję na prowadzenie działalności w Internecie - trzeba też uzyskać pozwolenie na obstawianie zakładów w stałych punktach bukmacherskich.

Jak obstawiać w stałych punktach bukmacherskich?Dawniej u bukmachera można było płacić tylko gotówką, teraz każdy oddział jest wyposażony w terminal płatniczy, więc kupony można opłacić kartą. Ze względu na postęp technologiczny w punktach bukmacherskich pojawiły się także terminale samoobsługowe. Dzięki temu nie musisz iść do kasy, aby wprowadzić zakład do systemu - możesz to zrobić samodzielnie, bez konieczności stania w kolejce. Zapewnij terminale samoobsługowe w zaawansowanych punktach sprzedaży STS, Fortuna i forBET.

Jak grać?Aby zagrać na zakładach w stałych punktach bukmacherskich, wystarczy osiągnąć pełnoletność i mieć wolne środki na umieszczanie kuponów. Nie ma znaczenia, czy chcemy zarabiać dużo, czy grać raz na jakiś czas. Na stronie każdego legalnego bukmachera można znaleźć dział dotyczący punktów bukmacherskich. Zawierają adresy aktualnie otwartych oddziałów, a także wykaz godzin pracy i udogodnień oczekujących w lokalu. W Internecie nie brakuje informacji o stacjonarnych firmach bukmacherskich, ale faktem jest, że Internet stał się dziś liderem. Dlatego jeśli nie korzystamy z oficjalnej strony bukmachera, może to oznaczać, że czytamy stare zasady działania bukmacherów.

Plusy lokali naziemnychJak można się domyślić, granie w grę w stacjonarnym punkcie wymaga większego wysiłku niż obstawianie online. Z drugiej strony, jak widać na powyższym przykładzie, ma to równieżi swoje zalety. Jakie są więc zalety i wady stałych punktów bukmacherskich?

Zalety naziemnych punktów bukmacherskich:  • Bonusy oferowane przez bukmacherów stacjonarnych są zwykle łatwiejsze do obrócenia. Jednocześnie nie ma różnicy w wysokości, więc jest to określony bonus, który przynajmniej czasami może skłonić Cię do obstawienia w tej formie.
  • Bukmacherzy dbają o swoich klientów i zapewnią im dużą liczbę punktów dostępu, zakładów i nagród na to samo wydarzenie, co w internecie. Punkty te można zamienić na darmowe zakłady lub inne nagrody.
  • Bukmacherzy internetowi potrzebują danych osobowych i weryfikacji tożsamości graczy. Nie musisz niczego pokazywać na ziemi, możesz opłacić zakład gotówką.


Wady punktów bukmacherskich:  • Zaletą gier online jest możliwość stawiania zakładów bez wychodzenia z domu, bez narażania się na brak zarażenia covid-19
  • Musisz dokładnie zanotować numer spotkania w ofercie, zaznaczyć swój typ i wszystko samemu obliczyć. Dodatkowo w momencie płatności udostępnimy przygotowany kurs, na którym nie będziesz miał zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji, ile postawić na dany kupon.
  • Przez Internet mamy możliwość szybkiego ponownego obstawienia wcześniej typów. W przypadku stałych punktów bukmacherskich może to być trudne, ponieważ zwykle wychodzimy po umieszczeniu kuponu. Powrót do niej w przypadku niekorzystnych rezultatów może być nieco uciążliwy.