tychy.info

Wiadomości

  • 11 stycznia 2021

Promocje bukmacherskie

Materiał partnera:

Nie da się ukryć, że każdy gracz chce korzystać z bonusów bukmacherskich. Oczywiście nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że czasami niestety trzeba poświęcić nieco więcej uwagi, aby nie zapłacić podwójnie. Jak więc korzystać z promocji bukmacherskich? O tym dowiesz się już za chwilę!

Promocje bukmacherskie


Od czego zacząć?Sprawdzając promocje bukmacherskie poszczególnych bukmacherów, warto wspomnieć o standardowym bonusie na start. Są to zazwyczaj darmowe zakłady sportowe lub zakłady bez ryzyka zwane cashbackami. Chociaż są to atrakcyjne opcje, i tak musisz być ostrożny, ponieważ buk ma tendencję do kształtowania zasad gry w sposób, który minimalizuje szansę na zdobycie tej darmowej gotówki przez potencjalnego nowego gracza.

Zanim więc wybierzesz swój bonus, warto jest najpierw dokładnie zapoznać się z regulaminem i wybrać ten, które może sprawiać najmniejsze trudności w uzyskaniu tego bonusu. Niestety zakłady sportowe są zaprojektowane w taki sposób, że masz szansę na wygraną, ale ze względu na to, że te szanse są naprawdę w większości przypadków niewielkie, zamiast Ciebie wygrywa buk. Dlatego wiele osób, które sprzeciwiają się tej formie rozrywki, twierdzi, że firmy oszukują, ale tak naprawdę nie ma co oszukiwać, bo gra od początku jest zaprojektowana tak, aby dać firmie bukmacherskiej jak największe szanse na wygraną.

Promocje od bukmachera STSNa początek bukmacher STS zapewni Ci darmowy bonus w wysokości 29 zł. Mówi się, że jest to jeden z najpopularniejszych bonusów STS oferowanych przez tego bukmachera. Otóż korzystając z kodu dostępnego w momencie rejestracji możesz otrzymać:
  • darmową rejestrację 29 zł, zakłady bez ryzyka 20 zł,
  • 100% bonus od depozytu, aż do 1200 zł (czyli buk pomnoży Twój dochód Na koncie bankowym),
  • premię e-sportowa w wysokości 25 zł.


Jeśli zaprosisz kogoś do rejestracji u bukmachera STS, możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych na twoje konto bonusowe. Dodatkowo dla najlepszego gracza można wygrać nawet 135 tysięcy złotych miesięcznie, ale to już musisz poczytać o klubie STS. I jeszcze raz - przeczytaj regulamin przed przystąpieniem do korzystania z promocji!

Bonusy od legalnego buka BetfanFirma bukmacherska Betfan oferuje dobry pakiet powitalny, który obejmuje do trzech bonusów na start. Łącznie możesz otrzymać do 3000 zł (1000 zł na jeden depozyt). Niestety warunki wypłaty tego bonusu są trudne do spełnienia. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z ofert Betfan, musisz być przygotowany na następujące rzeczy: Niemal nie ma możliwości wypłaty bonusów ze swojego konta. Jednym z najbardziej potrzebnych bonusów betfan jest seria darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł. Suma zawiera do 15 darmowych zakładów po 2 złote na zakład. Co ważniejsze, nawet w e-sporcie lub sportach wirtualnych możesz z powodzeniem wykorzystać tą promocję od betfan.

Po pierwszym depozycie otrzymasz 5 darmowych wirtualnych zakładów o wartości 2 zł. Pamiętaj jednak, że tutaj kurs nie może być niższy niż 2,50. Po drugim depozycie otrzymasz 5 darmowych zakładów e-sportowych o tej samej wartości. W takim przypadku tylko minimalna cena kuponu na co najmniej 3 aktywności wynosi 1,35 (łączna cena kuponu nie może być niższa niż 3,50), aby skorzystać z rabatu. Wreszcie, po dokonaniu trzeciego depozytu, otrzymasz 5 darmowych tradycyjnych zakładów sportowych. W tym przypadku minimalny zakład to 5,00. Inną częścią początkowej premii Betfan jest zwrot gotówki w wysokości 600zł. Po pierwszej wpłacie możesz dokonać zwrotu do 100 zł, drugiej wpłaty do 200 zł, a trzeciej do 300 zł. Wielu graczy lubi ten bonus Betfan, ponieważ nawet jeśli zakład się nie powiedzie, to przynajmniej buk zwróci środki na Twoje konto.

Bonusy od jednego z najlepszych bukmacherów - Fortuna!Oczywiście na początku nowi gracze mogą liczyć na bonus startowy - po pierwsze, Fortuna zapewnia graczom pierwszy kupon jako zakład bez ryzyka lub zwrot gotówki do 200 złotych. Dodatkowo za samą rejestrację można dostać nawet 20 zł na grę, ale wszystko zależy od zasad, których musisz przestrzegać i zgodzić się na warunki bonusu.