tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 stycznia 2021

[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów. Sprawcę zmyliła zielona strzałka

W sobotę, 9 stycznia około godziny 10.30 na skrzyżowaniu ul. Begonii, Budowlanych oraz Bocheńskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów - Opla oraz Fiata. Uszkodzone pojazdy zablokowały częściowo ruch na skrzyżowaniu.

Zderzenie dwóch pojazdów. Sprawcę zmyliła zielona strzałka - 9.01.2021 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zastępy JRG Tychy (GBA, SCRt) oraz patrol policji. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Po przybyciu służb na miejsce uszkodzone pojazdy zostały usunięte ze skrzyżowania.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów jak i relacji uczestników zdarzenia wynika, że jego sprawcą jest kierowca Fiata, który jadąc ul. Begonii na wprost w ul. Bocheńskiego wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle na sygnalizatorze - zmyliła go zielona strzałka. W bok Fiata uderzył Opel jadący ul. Budowlanych w kierunku dworca PKP. W wyniku tego uderzenia Fiat obrócił się o 180 stopni. Działania służb na miejscu trwały około godziny.

mp / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.