tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2021
  • 10 stycznia 2021

Postapokaliptyczny Orion - artystyczna wizja Mateusza Latochy

Orion to budynek klubu osiedlowego na os. O, który zapewne kojarzy większość mieszkańców Tychów. Jak wyglądałby w wersji postapo? Swoją wizję w tej konwencji przedstawia tyski artysta-grafik tworzący pod marką Samuraj Design.

Loading...


Pan Mateusz podzielił się z nami swoją 55. pracą artystyczną. Praca nad wizualizacją zajęła mu 2 miesiące. Nasi czytelnicy kilka lat temu mogli już podziwiać na łamach portalu tychy.info jego futurystyczną wizję tyskiego urzędu miasta - artykuł na ten temat znajdziecie tutaj.

Orion
Klub Osiedlowy Orion w wersji postapokaliptycznej - artystyczna wizja autorstwa Mateusza Latochy · fot. Samuraj Design - SMR Design / Mateusz Latocha


Autor udostępnia obraz w rozdzielczości 4K, który pozwala na obejrzenie szczegółów: www.smrdesign.pl/wp-content/uploads/2021/01/orion-tychy-smr-design-4k.png

Dane techniczne: format: B1 (100x70cm) 300 dpi, ilość warstw: kilkaset.

Orion
Fotografia wjściowa - Klub Osiedlowy Orion obecnie ma się dobrze · fot. Samuraj Design - SMR Design / Mateusz Latocha


Mateusz Latocha to tyski artysta-grafik urodzony w 1991roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach. Ukończył specjalizację projektowania graficznego. Tworzy głównie w technice fotomanipulacji oraz grafiki cyfrowej, wykorzystując różne media poligraficzne. Artysta miał już kilkanaście wystaw, włączając w to różnego typu imprezy masowe oraz eventy. Swoje prace wystawiał m.in. właśnie w tyskim Orionie. Prezentuje je również na bieżąco na swoim Facebooku: www.facebook.com/SMRdesign.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.