Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1152

Zderzenie osobówek na DK-1. Sprawcę ujęli świadkowie. Był pijany

We wtorek, 5 stycznia około godziny 15:20 na ul. Beskidzkiej (DK-1), pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Frycza - Modrzewskiego, a węzłem z ul. Oświęcimską (DK-44) w kierunku Katowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Zderzenie osobówek na DK-1
Zderzenie osobówek na DK-1 - 5.01.2021 · fot. 112Tychy


Na lewym pasie zderzyły się Ford i Fiat. Po uderzeniu w Fiata kierowca Forda uszkodzonym autem oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejsce wezwane zostały patrole policji. Kierowca Forda został zatrzymany przez świadków zdarzenia oraz patrol policji kilkaset metrów dalej (przy węźle z DK-44). Obaj kierowcy zostali poddani badaniu trzeźwości: kierowca Forda - wynik prawie 2 promile w wydychanym powietrzu, kierująca Fiatem - wynik 0,00mg/l. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do KMP Tychy celem wykonania dalszych czynności.

Zderzenie osobówek na DK-1
Zderzenie osobówek na DK-1 - 5.01.2021 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację ze zdarzenia oraz zabezpieczył ślady (m.in. odciski palców).

Utrudnienia w ruchu trwały blisko trzy godziny. Rozbity pojazd został przekazany wezwanej na miejsce rodzinie. Policjanci KMP Tychy prowadza dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.