tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 stycznia 2021

[FOTO] Kierowca Peugeota zasłabł i zjechał na przeciwległy pas ruchu

We wtorek, 5 stycznia około godziny 14.00 na ul. Katowickiej, w rejonie skupu złomu, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, karetki pogotowia WPR Katowice oraz patrol policji. Na czas działań ratunkowych ruch został całkowicie zablokowany, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Czołowe zderzenie osobówek na Katowickiej - 5.01.2021 · fot. Pomoc Drogowa 601-436-214, alarm@112Tychy.pl


W zdarzeniu brały udział Peugeot i Renault. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Peugeota, który zasłabł za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z Renault. Renault podróżowała kobieta z dziećmi, a Peugeotem sam kierowca. Wszyscy trafili pod opiekę ratowników medycznych.

Kierująca Renault kobieta została przewieziona do szpitala na dokładną diagnostykę. Podróżującym z nią dzieciom nic się nie stało. Kierowca Peugeota po przebadaniu pozostał na miejscu. Został on uznany winnym spowodowania zdarzenia. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.