tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 stycznia 2021

[FOTO] Czołowe zderzenie osobówek na Mikołowskiej. 3 osoby w szpitalu

W poniedziałek, 4 stycznia po godzinie 16.30 dyżurni KMP Tychy i SK KM PSP Tychy otrzymali zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Mikołowskiej (DK 44), w rejonie skrzyżowania z ul. Wierzbową. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, patrole policji oraz ZRM.

Czołowe zderzenie osobówek na Mikołowskiej - 4.01.2021 · fot. 112Tychy


W zdarzeniu brały udział VW i Peugeot. Ruch w obu kierunkach został całkowicie zablokowany. Policjanci KMP Tychy, wspierani przez kolegów z KPP Mikołów, wyznaczyli objazdy. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Peugeota, który chcąc wykonać manewr skrętu w lewo z ul. Mikołowskiej w kierunku warsztatu samochodowego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy VW jadącemu w kierunku Mikołowa, doprowadzając do zderzenia.

Trzy osoby (kierowca VW, kierowca i pasażerka Peugeota) trafiły do szpitala. Dodatkowo na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki. Działania służb na miejscu trwały blisko dwie godziny. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.