tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2021
  • 10 stycznia 2021

God's Property zwycięzcą konkursu "Jemu wdzięcznie przygrywajcie”

6 stycznia w trakcie programu o Orszaku Trzech Króli w TVP1 odbył się finał konkursu na najlepsze wykonanie kolędy. Pierwsze miejsce zajął Chór Gospel z Tychów!

chór gospel z Tychów
God's Property zwycięzcą konkursu "Jemu wdzięcznie przygrywajcie”


Internetowe głosowanie publiczności w konkursie "Jemu wdzięcznie przygrywajcie" trwało do 3 stycznia. Trzy filmiki, które uzyskały największą liczbę głosów, przeszły do finału. Ten odbył się 6 stycznia i był transmitowany w TVP1. Obok tyskiego chóru wyłonione zostały też dwa inne zespoły, które zwyciężyły w głosowaniu - Grójecka Orkiestra Kameralna oraz Przedszkole w Adamówce. Ich teledyski zostały zaprezentowane podczas transmisji telewizyjnej.

W trakcie telewizyjnej transmisji z finału można było głosować za pomocą platformy internetowej Fundacji Orszak Trzech Króli. Pod koniec nastąpiło zliczanie głosów ogłoszono zwycięzcę konkursu kolędowego „Jemu wdzięcznie przygrywajcie”. Został nim God's Property - chór gospel z Tychów!

- Kochani, ciężko nam opisać wdzięczność za Wasze wsparcie i zaangażowanie. To dla nas ogromne wyróżnienie i nie udałoby się bez Was. Jesteśmy wzruszeni i dziękujemy za to, że jesteście z nami! - pisze chór na swoim Facebooku. - Zapraszamy także wszystkich do wysłuchania i udostępniania pełnej wersji utworu, którego można wysłuchać na naszym kanale YouTube, Spotify, Apple Music.

ar, BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.