Wiadomości

  • 30 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2265

Megrez rozpoczął szczepienia personelu medycznego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez rozpoczął szczepienia personelu medycznego przeciwko COVID-19. Pierwszą z 75 dawek, jakie dotarły dziś do placówki, otrzymał Tomasz Łaszkiewicz, koordynator szpitalnej Izby Przyjęć.

- Zapisałem się na szczepienie od razu, gdy pojawiła się taka możliwość - przyznaje Tomasz Łaszkiewicz. - Mam do czynienia z pacjentami dotkniętymi tą chorobą już od marca, wiem, jak potrafi być groźna i jakie wywołać skutki.

- Na liście chętnych do zaszczepienia są lekarze, pielęgniarki, ratownicy i przedstawiciele innych zawodów medycznych, a także pracownicy niemedyczni - dodaje Mariola Szulc, prezes Megrez Sp. z o.o. - Nie spotkałam się w rozmowie z lekarzem czy pielęgniarką, którzy nie zamierzają się szczepić. Ja również się zapisałam, ale w pierwszej kolejności szczepimy tych pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z pacjentami.

BM / tychy.info

źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj