tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 grudnia 2020

[WIDEO] Tyski GKS wspomógł potrzebujących z fundacją ESPA

Uśmiech na twarzy dzieci i radość w wielu domach. GKS Tychy wspólnie z fundacją ESPA przekazał paczki najbardziej potrzebującym rodzinom. Trafiły one do podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i placówki „Kwadrat” w Tychach. W rolę Świętego Mikołaja wcielili się zawodnik Dominik Połap, prezes Leszek Bartnicki i przedstawiciele fundacji.

Reklama

Tyski GKS wspomógł potrzebujących z fundacją ESPA
Tyski GKS wspomógł potrzebujących z fundacją ESPA · fot. GKS Tychy


- Przekazaliśmy paczki z najpotrzebniejszymi rzeczami. Nie zabrakło artykułów codziennego użytku, ale również piłek, butów czy strojów piłkarskich. W życiu chodzi o to, żeby pomagać. My poprzez wręczenie paczek możemy zrobić coś dobrego i umilić najbardziej potrzebującym Święta. Naprawdę warto pomagać - apeluje Dominik Połap, piłkarz GKS Tychy.Fundacja ESPA pomaga najbardziej potrzebującym już od 17 lat. Organizacja współpracuje z klubem od momentu pojawienia się w Tychach asystenta trenera, Tomasza Horwata. W tym roku zostało obdarowanych kilkanaście tyskich rodzin.

- Nasza współpraca rozpoczęła się dwa lata temu i to nie jest pierwsza wspólna akcja. Nigdy jednak klub nie był zaangażowany na taką skalę, dlatego niezmiernie cieszymy się, że możemy zrobić naprawdę coś bardzo fajnego - dodaje Norbert Palimąka, prezes fundacji ESPA.

mp / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.