tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2020

[FOTO] Potrącenia pieszych i kolizje na tyskich drogach

Wczoraj i dziś na tyskich drogach doszło do kilku zdarzeń. Portal 112tychy poinformował o dwóch potrąceniach i dwóch kolizjach.

Potrącenie pieszej na ul. Edukacji - 22.12.2020
Potrącenie pieszej na ul. Edukacji - 22.12.2020 · fot. 112Tychy


We wtorek, 22 grudnia około godziny 19.20 na ul. Edukacji, w rejonie skrzyżowania z ul. Grota - Roweckiego, doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy marki Seat. Piesza trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na szczęście piesza nie doznała poważnych obrażeń. Kierowca osobówki został ukarany mandatem. Działania służb na miejscu trwały około godziny.

Potrącenie pieszego na ul. Burschego - 23.12.2020
Potrącenie pieszego na ul. Burschego - 23.12.2020 · fot. 112Tychy


Do kolejnego potrącenia doszło w środę, 23 grudnia po godzinie 7.00. Na ul. Burschego (wyjazd z parkingu dwóch marketów) samochód osobowy marki Suzuki potrącił mężczyznę. Pieszy w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Przez ponad godzinę w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Sikorskiego - 22.12.2020
Zderzenie dwóch samochodów na ul. Sikorskiego - 22.12.2020 · fot. 112Tychy


W ostatnim czasie doszło również do kolizji. 22 grudnia około godziny 15.20 na ul. Sikorskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Zgrzebnioka doszło zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. W bok dostawczaka uderzył osobowy Mercedes. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów, jak i relacji uczestników zdarzenia wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca dostawczaka, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy osobówki. Po około godzinie działania na miejscu zostały zakończone.

Kolizja dwóch osobówek na al. Bielskiej - 22.12.2020
Kolizja dwóch osobówek na al. Bielskiej - 22.12.2020 · fot. 112Tychy


Tego samego dnia, około godziny 16.40 na al. Bielskiej, w rejonie wjazdu do restauracji McDonald's, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Na tył samochodu Kia najechał Opel. Uszkodzone pojazdy zostały usunięte na pobliski parking. Na szczęście nikt nie został ranny. Po około godzinie działania zostały zakończone. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.