tychy.info

Wiadomości

  • 23 grudnia 2020

Optyk Karolina już w Tychach!

Artykuł sponsorowany:

Chcemy być bliżej, chcemy być jeszcze bardziej dostępni i odpowiadać na potrzeby naszych Klientów - to wyzwanie stało się naszą największą motywacją, by otworzyć już 8. salon sieci Optyk Karolina - tym razem w Mercado Park w Tychach!

Optyk Karolina
Optyk Karolina


Galeria okularów progresywnych Optyk Karolina została otwarta 22 grudnia z zastosowaniem wszelkich panujących norm bezpieczeństwa. Wydarzenie to, mimo iż nie mogło skupić wielu osób, było w tym trudnym czasie nie lada dokonaniem! Wszystkich, którzy nie mogli nam towarzyszyć, zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej!

Sieć salonów Optyk Karolina jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci optycznych na Śląsku. Nawet czas pandemii nie zatrzymał planów otwarcia nowego salonu w Mercado Park przy ul. Sikorskiego 72. To działanie "wbrew" jest bardzo świadome i celowe - ma zagwarantować jak najlepszą obsługę, jak najbliżej Twojego domu. Długie godziny otwarcia od 9:00 do 20:00 również zapewniają taką możliwość i dają gwarancję wygodnego dostępu do najlepszych specjalistów!

Optyk Karolina oferuje szeroki asortyment opraw i soczewek okularowych renomowanych marek oraz soczewek kontaktowych, mega okazje, profesjonalną obsługę z wykorzystaniem nowoczesnych technik pomiarowych, a także wyjątkową atmosferę panującą w naszych salonach. Zapewniamy maksymalnie spersonalizowane usługi na najwyższym poziomie. Optyka to nasza pasja, a dobre, komfortowe widzenie to nasz cel! Teraz jesteśmy jeszcze bliżej Was!!!

Z okazji otwarcia zaplanowaliśmy do końca grudnia mega pakiet promocji:
  • oprawy okularowe do 20% rabatu,
  • badanie wzroku w prezencie,
  • soczewki okularowe z rabatem do 40%,
  • szkła progresywne do 50% taniej,
  • 2 pary szkieł progresywnych w cenie 1,
  • wyjątkowy prezent dla każdego klienta.


Optyk Karolina


Optyk Karolina zaprasza!!

--
Mercado Park
ul. Sikorskiego 72, Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek. 9.00 - 20.00
sobota: 9.00 - 13.00
tel: 695 121 122