tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2020

Wylicytuj lekcję gotowania z finalistą MasterChefa i pomóż Maciusiowi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

Tyska restauracja Rock and Rondel oraz finalista ostatniej edycji MasterChefa - tyszanin Rafał Fidyt włączają się w pomoc Maciusiowi Cieślikowi! Do wylicytowania jest kurs gotowania połączony z kolacją w Szkole Gotowania, które osobiście poprowadzi Rafał wraz z Szefem Kuchni!

Reklama

Rafał Fidyt
Rafał Fidyt · fot. Restauracja Rock and Rondel


Mały Maciuś z Jankowic (pow. pszczyński) choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Ma tylko kilka dni, żeby dozbierać 2 miliony złotych na terapię genową. Te dwa dni i dwa miliony zadecydują o tym, jak dalej będzie wyglądało jego życie.

Maciuś Cieślik
To ostatni dzwonek, by podać Maciusiowi terapię genową · fot. materiały prasowe


Kolacja i szkolenie są do wylicytowania do 23 grudnia, do godziny 20.00. Jak to zrobić? W treści komentarza pod postem na profilu facebookowym restauracji Rock and Rondel należy wpisać kwotę i ilość osób, które wezmą udział w szkoleniu. Jeżeli będzie więcej chętnych, zostaną zorganizowane dwie edycje!

Loading...


Nie ma ceny wywoławczej - każdy może zaproponować taką kwotę, jaką jest w stanie przekazać. Ważne, żeby pieniądze dla Maciusia wpłynęły na zbiórkę do 24 grudnia! Licytujcie, udostępniajcie, niech więcej osób się dowie i trzymajmy wszyscy kciuki, aby Maciuś dostał na święta zdrowie i nowe życie!

Chłopca można wesprzeć w każdej chwili dowolną kwotą, zasilając zbiórkę na portalu siepomaga.pl:

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj