tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2020

Kradzież perfum za ponad 700 zł. Ta kobieta może mieć informacje

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 700 złotych. Mundurowi zwracają się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości kobiety ze zdjęć.

może mieć wiedzę na temat zdarzenia
Ta kobieta może mieć wiedzę na temat zdarzenia · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia kobiety, która może mieć wiedzę na temat zdarzenia. W związku z powyższym policjanci zwracają się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tej osoby.

Rysopis: kobieta w wieku około 30-35 lat, szczupła budowa ciała, włosy spięte, posiada okulary, płaszcz długi koloru ciemnego.

może mieć wiedzę na temat zdarzenia
Ta kobieta może mieć wiedzę na temat zdarzenia · fot. KMP Tychy


Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.