tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 grudnia 2020
  • 21 grudnia 2020

Szczepienia przeciw COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W Szpitalu Miejskim w Tychach zostanie utworzony punkt bezpłatnych szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia (lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy).

Aby skorzystać z bezpłatnych szczepień należy przekazać w formie zaszyfrowanej w pliku EXCEL listę pracowników (do pobrania) chcących poddać się szczepieniu bezwzględnie do dnia 22 grudnia 2020r. do godz. 24.00 na adres mailowy szczepieniacovid@szpitalmiejskitychy.pl (w kolejnym mailu należy przekazać hasło konieczne do otwarcia pliku oraz nr telefonu komórkowego do osoby kontaktowej).

W razie pytań można kontaktować się pod numerem telefonu - 32/ 780 87 36, 780 87 53 (Koordynatorzy).

Lista powinna obejmować w nagłówku nazwę podmiotu, adres oraz numer telefonu do osoby kontaktowej, a następnie w formie tabeli: imię i nazwisko, pesel oraz kategorię - pracownik medyczny / nie medyczny. Dodatkowo w terminie do 23 grudnia 2020r. do godz. 9.00 należy dostarczyć pisemne oświadczenia personelu wyrażającego chęć szczepienia - zgody na przetwarzanie danych osobowych przez podmioty uczestniczące w procesie organizacji i realizacji szczepień w celu realizacji tego procesu. Wzór oświadczenia - do pobrania. Oświadczenia proszę dostarczyć do administracji do Działu Statystyki Medycznej po uprzednim kontakcie telefonicznym - 32/ 780 87 36, 780 87 53.

Ze względu na zobowiązania narzucone przez Ministerstwo Zdrowia niedotrzymanie ww. terminów będzie skutkowało brakiem udziału w I turze szczepień. Alternatywnie, pracownicy sektora ochrony zdrowia, będą mogli zaszczepić się w dowolnym punkcie szczepień zarejestrowanym przez NFZ w ramach otwartego naboru, przy czym szczepienia w otwartych punktach będą realizowane z przesunięciem czasowym ok. 3 tygodni do szczepień w Szpitalach.

BM / tychy.info, źródło: Szpital Miejski w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj