tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 grudnia 2020

27-latek z 2 promilami doprowadził do kolizji. Zatrzymali go świadkowie

W poniedziałek, 14 grudnia po godzinie 20:25 na ul. Oświęcimskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Jaworową i Czarną doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów.

Kolizje z udziałem nietrzeźwego 27-latka na ul. Oświęcimskiej - 14.12.2020 · fot. 112Tychy


W tył Forda jadącego w kierunku Bierunia uderzyło BMW, którego kierowca po kolizji wrzucił wsteczny bieg i chciał odjechać z miejsca zdarzenia. W trakcie cofania BMW przejechało tyłem na przeciwległy pas, gdzie zostało uderzone przez Fiata jadącego w kierunku Mikołowa. Świadkowie zdarzenia, a jednocześnie jego uczestnicy, zatrzymali kierowcę BMW i wezwali na miejsce patrol policji.

Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że kierowca BMW jest pod wpływem alkoholu (blisko 2 promile). Kierowca BMW (27 lat) został zatrzymany i przewieziony do KMP Tychy celem wykonania dalszych czynności.

Dodatkowo na miejsce wezwany został zastęp JRG Tychy. Strażacy uprzątnęli drogę z elementów karoserii oraz zneutralizowali plamy płynów eksploatacyjnych. Utrudnienia w ruchu w trwały blisko dwie godziny. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.