tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 grudnia 2020

Płacił zbliżeniowo kradzioną kartą płatniczą. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z konta bankowego poprzez dokonywanie transakcji zbliżeniowych. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Reklama

Mężczyzna może mieć informacje ws. kradzieży · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcie mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje. Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała o wzroście około 175 centymetrów, ubrany w kurtkę z kapturem koloru ciemnego z napisem na wysokości klatki piersiowej koloru czerwonego, na głowie założona czapka z daszkiem koloru niebieskiego, buty i spodnie koloru ciemnego, na twarzy założona maseczka koloru czarnego ze wzorami koloru białego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.