tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2020

40-latek przez 8 godzin błądził w lesie. Odnaleźli go policjanci

Tyscy policjanci odnaleźli mężczyznę, który zgubił się w lesie. 40-latek przez prawie 8 godzin błądził, rozładował mu się telefon, nie było z nim kontaktu. Jego zaniepokojona matka bardzo się martwiła. Okazało się, że mężczyzna jest schorowany i nie wziął leków. Policjanci odnaleźli zmarzniętego mężczyznę po niecałej godzinie od zgłoszenia interwencji. Zaangażowanie oraz doświadczenie policjantów miało kluczową rolę w odnalezieniu 40-latka.

Reklama

Tyscy policjanci odnaleźli mężczyznę, który zgubił się w lesie.
Tyscy policjanci odnaleźli mężczyznę, który zgubił się w lesie · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach interweniowali na ulicy Wieniawskiego w Tychach. Zgłoszenie dotyczyło zaginięcia 40-letniego mężczyzny, który miał wyjść na spacer około południa, a po około 8 godzinach wciąż z nim nie było kontaktu. Mundurowych powiadomiła zaniepokojona matka. Okazało się, że jej syn jest schorowany i nie wziął leków.

Mając na uwadze fakt, że temperatura powietrza spadła poniżej zera sprawa była tym bardziej poważna. Policjanci natychmiast ruszyli w poszukiwania mężczyzny oraz o sprawie powiadomili oficera dyżurnego jednostki oraz inne patrole. Poszukiwania okazały się skuteczne.

Tyscy policjanci odnaleźli mężczyznę, który zgubił się w lesie.
Tyscy policjanci odnaleźli mężczyznę, który zgubił się w lesie · fot. KMP Tychy


Policjanci znaleźli 40-latka zanim jeszcze jego matka zdążyła złożyć oficjalne zawiadomienie o zaginięciu. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę w lesie. Był około 8 kilometrów od domu i nie znał drogi powrotnej. Był przemarznięty i przemęczony. 40-latek przyznał, że wyszedł na spacer, ale się zgubił, nie mógł nawet zadzwonić, bo mu się rozładował telefon. Na szczęście policjanci odnaleźli poszukiwanego mężczyznę i przewieźli do miejsca zamieszkania.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.