tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 grudnia 2020

Jechał bez uprawnień, z prędkością ponad 170km/h

Każdego dnia grupa Speed zatrzymuje piratów drogowych. Kilka dni temu w Kobiórze na DK1 za pomocą wideorejestratora namierzono jednego z nich. Mężczyzna nie posiadł uprawnień do kierowania i poruszał się z prędkością 172 km/h.

Kilka dni temu uwagę policjantów z grupy Speed zwrócił kierujący samochodem Renault Megane. Mężczyzna wyprzedził nieoznakowany radiowóz i mknął w kierunku Bielska ze znaczną prędkością. Mundurowi ruszyli za nim. Na terenie gdzie można poruszać się z dopuszczalną prędkością 100 km/h, mężczyzna jechał 172. Po zatrzymaniu go do kontroli, okazało się, że to nie jedyne wykroczenie jakiego się dopuścił. 28- latek w ogóle nie powinien znaleźć się za kierownicą samochodu, gdyż nie posiadał uprawnień do kierowania.

Nieodpowiedzialne zachowanie kierującego potęguje również fakt, że podróżował z małymi dziećmi i żoną, która takie uprawnienia posiadała.

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1 000 zł.

BM / tychy.info
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.