tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2020

Ktoś płaci skradzioną kartą płatniczą. Rozpoznajecie osobę ze zdjęć?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z konta poprzez dokonanie płatności zbliżeniowych. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Reklama

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie wobec nieznanego sprawcy, który posłużył się kartą płatniczą i wykonywał nieautoryzowane transakcje na łączną kwotę ponad 300 złotych.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 25-30 lat, średniej budowy ciała, około 175 centymetrów, ubrany w T-shirt koloru biało-granatowego z napisem na plecach „Umbro”, przez ramiona przewieszona bluza koloru szarego, buty i spodnie koloru czarnego, włosy jasne krótkie, na twarzy założona maseczka.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.